LATVIJAS ZVEJAS PRODUKTU RAŽOTĀJU GRUPA


 

SONY DSC

LZPRG ir biedrība, kuras sastāvā ir 12 Latvijas zvejas uzņēmumi, tajā skaitā arī L SEZ AS KURSA. Tās mērķis ir biedru interešu pārstāvēšana valsts iestādēs, kā arī palīdzības sniegšana dažādos ar ražošanu, zvejošanu un pārdošanu saistītos jautājumos. Lasīt vairāk.

 

IEKĀRTAS


 

IMG_8526

LZPRG strādā ar iekārtām, kas iegādātas no dažādām Eiropas Savienības valstīm – Vācija, Zviedrijas u.c. Filetēšanas procesu nodrošina iekārtas BAADER un SEAC, kuri ir ilglaicīgi sadarbības partneri. LZPRG nodarbojas ar zivju škirošanu, saldēšanu, mencu un tamlīdzīgu zivju filetēšanu, mazo zivju – renģu un brētliņu filetēšanu. LZPRG 2014.gadā sāka arī ledus ražošanu savu biedru kuģu vajadzībām, kā arī pašu ražošanas vajadzībām. Lasīt vairāk.

 

PROJEKTI


 

skats1

LZPRG aktīvi izmanto Eiropas Savienības fondu piedāvātās attīstības iespējas. Esam iegādājušies jaunas iekārtas darbības paplašināšanai, kā arī citus pamatlīdzekļus. 2015. gada sākumā tika pabeigts viens no lielākajiem projektiem – Liepājas ostas piestātnes Nr.93 rekonstrukcija, kas LZPRG biedriem dos iespēju izmantot mūsdienīgu infrastruktūru, kas nepieciešama kuģiem. Lasīt vairāk.